Летичівська селищна рада офіційний сайт Летичівської об'єднаної територіальної громади

Архів Новин

РІШЕННЯ VІІ скликання Другої (позачергової) сесії 06.01.2016 р. Враховуючи рішення виконавчого комітету Летичівської селищної ради від 25 вересня 2015 року № 117 «Про перейменування вулиць селища Летичів», розглянувши пропозиції комісії з упорядкування найменувань вулиць та провулків селища Летичів, відповідно до ст. 7 Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» та керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила перейменувати вулиці:

РІШЕННЯ VІІ

скликання Другої (позачергової) сесії 06.01.2016 р.

Враховуючи рішення виконавчого комітету Летичівської селищної ради від 25 вересня 2015 року № 117 «Про перейменування вулиць селища Летичів», розглянувши пропозиції комісії з упорядкування найменувань вулиць та провулків селища Летичів, відповідно до ст. 7 Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» та керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила перейменувати вулиці:

"50-річчя Жовтня" – назва громадянської активності комуністичної ідеології на "Савіцького Юрія" (на честь нашого земляка, який загинув у війні, яка зараз триває на Сході, нагороджений посмертно орденом «За мужність» ІІІ ступеня);

"Белавіна" – місцевий більшовицький діяч на Шірпала Леоніда (на честь нашого земляка, який загинув у війні, яка зараз триває на Сході, нагороджений посмертно орденом «За мужність» ІІІ ступеня)

"Леніна"- основоположник більшовицько-комуністичної ідеології, організатор тоталітарного режиму терору на "Соборна"

"Куйбишева" – один з головних керівників колективізації на "Смолінського Леоніда" (на честь нашого земляка, який загинув у війні, яка зараз триває на Сході)

"Фрунзе" – радянський військовий і державний діяч на "Зубкова Івана" (на честь нашого земляка, який загинув у війні, яка зараз триває на Сході, нагороджений посмертно відзнакою «Герой України»).
24.03.2016

23.03.2016 жителька села Чапля, ветеран праці - Паламарчук Ганна Григорівна святкувала своє 90-річчя. З нагоди ювілею в сільській бібліотеці с.Чапля зібрались заступник Селищного голови – Ліщинський Олег Володимирович та керуюча справами виконавчого комітету Андрушко Галина Михайлівна , представник від СТОВ «Промінь» - Куцак Любов Володимирівна, щоби привітати ювілярку. Музичний супровід забезпечив творчий колектив «Срібні роси».
21.03.2016

Патронат

Інформує Летичівський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.


"Патронатом у сімейному праві називається передача за договором дитини, яка є сиротою або з інших причин позбавлена батьківського піклування, на виховання у сім’ю іншої особи (патронатного вихователя) до досягнення дитиною повноліття. Цей договір укладається між органом опіки і піклування та особою, яка дала згоду взяти дитину на виховання (патронатний вихователь).

Разом з тим в патронатних сім'ях зможуть жити і діти, які не мають статусу дитини-сироти або дитини без батьківського піклування (наприклад, з соціально неблагополучної сім'ї, в якій батьків збираються позбавити батьківських прав), а також діти-переселенці із зони АТО, які втратили батьків або ж батьки залишилися на окупованій території. Поки дитина буде жити в сім'ї, з батьками будуть працювати фахівці, і якщо маму і тата вдається перевиховати настільки, що їм можна довірити дітей, їх повернуть в біологічну сім'ю.

За новим законом дитина зможе перебувати в підготовленій сім'ї до трьох місяців, в деяких випадках - до півроку, поки служби оформляють документи на позбавлення батьківських прав, шукають членів сім'ї дитини та вирішують питання про його статус (сироти або позбавленої батьківського піклування). Потім дитину або повертають біологічним батькам, або віддають в прийомну сім'ю.

Живучи в сім'ї патронатного вихователя, дитина має право спілкуватися з батьками та іншими родичами, якщо це не суперечить її інтересам і не заборонено рішенням суду. Але при цьому також мають дотри­муватися інтереси і патронатного вихователя, з яким вказані заходи повинні погоджуватися. Якщо ж біологічних батька і матір позбавляють батьківських прав, дитині шукають усиновителів.

Також за дитиною зберігається право на аліменти, пенсії та допомоги, на які вона мала право до влаштування її під патронат, на спадкування після своїх кровних родичів. Між такою дитиною та патронатним вихователем не виникає аліментних та спадкових відносин.

За виховання дитини патронатному вихователю вста­новлюється плата, розмір якої визначається за його до­мовленістю з органом опіки та піклування.

Патронатний вихователь зобов'язаний:

— забезпечити дитину житлом, одягом, харчуванням тощо;

— створити дитині умови для навчання, фізичного та духовного розвитку;

— захищати дитину, її права та інтереси як опікун або піклувальник, без спеціальних на те повноважень".


Сім"ї Летичівської територіальної громади також можуть взяти участь у цій програмі.
За детальнішою інформацієї звертайтесь за тел +0385791450
18.03.2016

День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення вся країна відзначає у третю неділю березня. З нагоди професійного свята у Актовій залі Летичівської Райдержадміністрції зібрались працівники комунального підприємства «Злагода», щоби прийняти поздоровлення.

Привітати комунальників з їхнім професійним святом прийшли: Голова Летичівської Районної ради Матлаєва І.Д., голова Селищної ради Тисячний І.І., керуюча справами Виконкому Летичівської селищної ради Андрушко Г.М., заступник голови Районної ради Провозьон В.М..

Селищний голова Тисячний І.І. відзначив високий професіоналізм, віддану працю та досягнення працівників «Злагоди», а кращих нагородив Почесними грамотами Селищної ради.

До нагород було представлено: Пилипенка Сергія Івановича; Горбатюка Анатолія Олександровича, Кирилюк Ольгу Валентинівну, Кондратюк Тетяну Василівну, Луцишину Лідію Степанівну, Манзюка Віталія Івановича.

За ініціативою приватних підприємців Летичева: Маскевича Р.С., Собчика О.І., Бутенка О.Г. було відзначено подарунками працівників «Злагоди»: Майданюк Мілу Петрівну, Литвинюка Василя Михайловича, Загамулу Василя Володимировича, Лукащук Віру Павлівну, Потапчука Михайла Олександровича, Дубика Володимира Михайловича.

- «Складно переоцінити значення Вашої повсякденної праці. Ви забезпечуєте комфорт нашим мешканцям, благополуччя і процвітання нашому містечку» - зазначив селищний голова.

Заключне слово взяв директор комунального підприємства «Злагода» Микола Тодосович Дядюк, який подякував за довіру, пообіцяв і надалі сумлінно виконувати покладені на нього завдання, та разом досягати поставлених цілей, якими є благополуччя та комфорт мешканців громади.

Ми хочемо побажати всім працівникам цієї установи, щоб їхня праця в нашій країні мала більш високий статус, умови їх роботи дозволяли виконувати її висококласно, щоб вони пишалися тим, що вони працюють саме в цій галузі. Бажаємо їм, щоб їхня робота працівників комунальних служб приносила задоволення , а їх заробітна плата - задовольняла їх сім'ї.
18.03.2016

Інформує Летичівський

центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

“Серце до серця”

В квітні 2015 року відбулася 10 ювілейна акція ВБФ “Серце до серця”, присвячена дитячій реанімації. В Україні було зібрано всього 2208533,56 грн, а в Хмельницькій області 62070,31 грн. Це — 12 результат серед областей та міст, які брали участь в акції.

На ці кошти було закуплено на суму 62054,00 грн. наступне медичне обладнання і встановлено в реанімаційному відділенні Хмельницької обласної дитячої лікарні у лютому 2016 року:

- Перфузор Компакт, шприцевий інфузійний насос– 2 шт.

- Шприц Перфузор 50 мл з голкою для забору медикаментів – 730 шт.

Інфузійний насос – медичний виріб, призначений для тривалого, дозованого, контрольованого введення розчинів, високоактивних лікарських препаратів, поживних речовин пацієнтові. Зазвичай інфузійні насоси застосовуються для внутрішньовенної інфузії. Можливості управління інфузійного насосу перевершують можливості ручного введення препаратів медичним персоналом.

Наступна, 11 акція ВБФ “Серце до серця” відбудеться з 1 по 24 квітня 2016 року і також буде присвячена збору коштів на потреби дитячої реанімації на Хмельниччині.

Потреби: у відділенні реанімації Хмельницької обласної дитячої лікарні знаходяться (фактично проживають) двоє діток з патологією – спінальна аміотрофія Верднига-Гоффмана (гостра злоякісна інфантильна спінальна аміотрофія Верднига-Гоффмана, спінальна аміотрофія I типу) – це спадкове захворювання нервової системи, що характеризується розвитком м’язової слабкості практично у всіх м’язових структурах організму.

Поразка діафрагми і міжреберних м’язів проявляється порушенням акту дихання. Спочатку цей процес компенсований, але поступово дихальна недостатність посилюється. Перша дитина вже два з половиною роки, інша – три місяці, для поїздки додому їм необхідні апарати ШВЛ.

Апарат штучної вентиляції легенів (ШВЛ) «HAMILTON-Т1» (HAMILTON Medical AG, Швейцарія) — дихальний апарат, який може застосовуватися як для короткочасної, так і тривалої ШВЛ під час транспортування у дорослих і дітей вагою від 3 кг.

Активну участь у акції брали волонтери центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Вони проявили себе гідними та відповідальними громадянами, які розуміють важливість покладеної на них справи!!!
14.03.2016

Відбувся конкурс на посаду

«Завідуючого юридичним сектором Летичівської селищної ради»

Сьогодні в залі для засідань Летичівської селищної ради відбувся конкурс на вакантну посаду – «Завідуючого юридичним сектором Летичівської селищної ради». Метою якого була - об’єктивна оцінка знань та здібностей кандидата на заміщення посади.

Відповідно до Положення про Порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 та згідно з Розпорядженням голови № 26 10.02.2016 р до конкурсу було допущено трьох кандидатів.

Конкурсна комісія у складі: Попової О.В., Ліщинського О.В., Андрушко Г.М., Коломійця А. Ю. та Майської О.В. перевірить написані,згідно екзаменаційних білетів, роботи та протягом трьох днів з дати проведення іспиту запросить кандидатів , які набрали найбільшу кількість балів, на співбесіду.11.03.2016

Згідно розпорядження селищного голови Тисячного І.І.

№25

від 11.03.2016 року,

в залі засідань Летичівської районної ради

відбудеться шоста сесія Летичівської селищної ради

31 березня 2016 року о 10.00

Порядок денний:

1. Про внесення змін до регламенту Летичівської селищної ради.
2. Про розгляд депутатських запитів.
3. Про затвердження плану роботи Летичівьської селищної ради на І півріччя 2016 року.
4. Про внесення змін до селищного бюджету на 2016 рік.
5. Про внесення змін до Положення про відділ освіти, молоді та спорту Летичівської селищної ради.
6. Про затвердження Положення про сектор з питань державної реєстрації.
7. Про затвердження Програми соціальної підтримки, трудової і медичної реабілітації та інтеграції інвалідів по зору Летичівської ТПО УТОС на 2016-2018роки.
8. Про затвердження Програми захисту населення і територій Летичівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2016-2020роки.
9. Про звіт тимчасової комісії щодо вивчення роботи аварійно-рятувальної служби на воді.
10. Про зміни до штатного розпису аварійно-рятувальної служби на воді.
11. Про ліквідацію районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Летичівської РДА.
12. Про ліквідацію централізованої бухгалтерії відділу освіти, молоді та спорту Летичівської РДА.
13. Про ліквідацію господарської групи при централізованій бухгалтерії відділу освіти, молоді та спорту Летичівської РДА.
14. Про ліквідацію районної психолого-медико-педагогічної консультації відділу освіти, молоді та спорту Летичівської РДА
15. Про ліквідацію районного логопедичного пункту відділу освіти, молоді та спорту Летичівської РДА
16. Про затвердження штату і структури відділу освіти, молоді та спорту Летичівської РДА
17. Про вибори старост сіл Летичівської об’єднаної територіальної громади.
18. Про надання матеріальної допомоги.
19. Земельні питання.

20. Різне.


11.03.2016
«Свободу Надії»
Сьогодні на площі біля Летичівської районної державної адміністрації пройшов мітинг під гаслом «Свободу Надії» на підтримку незаконно ув'язненої української льотчиці Надії Савченко.
Головна мета– продемонструвати солідарність з Надією Савченко й таким чином вчинити тиск на російський уряд, що утримує українську льотчицю.
«Ми сьогодні тут, щоб висловити свою підтримку незаконно затриманій Надії,ми доводимо, що переживаємо це судилище разом із нею та вимагаємо чесного правосуддя» - зазначила Ірина Матлаєва.
Голова районної державної адміністрації також подякувала педагогам, які сіють зерно патріотизму в душах своїх підопічних.
«Акції на підтримку дуже важливі, Надія бореться за всю країну. Ми ж в свою чергу повинні боротись за неї. Тому ми тут. Ми маємо показати всьому світу, що ми єдині та будемо відстоювати кожного українця» - сказав голова районної ради Микола Крутоуз.
Мітинг в Летичеві є лише однією із акцій на підтримку Надії Савченко, що прокотилися останніми днями по всьому світу.
Як відомо, раніше захисник Надії Савченко в суді Марк Фейгін закликав небайдужих вийти на міжнародну акцію на підтримку української полоненої. Про це він написав у своєму Твітері. "Нам знову потрібна ваша допомога. Я прошу вийти на міжнародну акцію #FreeSavchenko 21 та 22 березня, в два дні винесення вироку Надії", - зазначив Фейгін.
Нагадаємо, що акція набула статусу міжнародної, до підтримки долучилась Бельгія, Німеччина,Фінляндія,Чехія,США.
Підтримати Надію вийшли люди у всій Європі, навіть у Москві та Санкт-петербурзі. Крім того, Польський Сейм одноголосно ухвалив заяву з вимогою звільнити Савченко. Також є можливість підписатися під електронною петицією, скерованою до світових лідерів - підписати тут.

29.02.2016

Відповідно Розпорядження Летичівської селищної ради №21 від 29.02.2016 р. для працівників дошкільних навчальних закладів Летичівської селищної ради робочі дні з понеділка 7 березня переносяться на суботу 12 березня

19.02.2016

Управління Пенсійного фонду України в Летичівському районі інформує:

Зміни в пенсійному законодавстві у 2016 році

29.02.2016

Відповідно Розпорядження Летичівської селищної ради №20 від 29.02.2016 р. для працівників апарату Летичівської селищної ради, її відділів, підвідомчих установ робочі дні з понеділка 7 березня переносяться на суботу 12 березня

11.11.2015

Робочою групою виноситься на обговорення проект Статуту Летичівської селищної обєднаної територіальної громади.


Зауваження, пропозиції просимо подавати особисто - надсилати на електронну пошту letychivrada@ukr.net або звертатись за телефоном 9-14-50


11.08.2016

Сьогодні в залі засідань Летичівської районної ради відбулося засідання 13-ї (позачергової) сесії 7-го скликання депутатів Летичівської селищної ради.

Головував на сесії Летичівський селищний голова І.Тисячний.

На сесію запрошено:

-Ліщинського Олега Володимировича, першого заступника селищного голови;

- Андрушко Галину Михайлівну, керуючу справами селищної ради

- Смаглюк Людмилу.Дмитрівну – начальника фінансового відділу селищної ради;

- Вараницю Івана Григоровича, начальника відділу освіти селищної ради;

- Дядюка Миколу Тодосовича, директора Летичівського КГП «Злагода»;

- старост сіл Летичівської об’єднаної територіальної громади.

- Поплавську Нелю Миколаївну - керівника Летичівського бюро надання безоплатної вторинної правової допомоги.

На початку сесії заслухали Поплавську Нелю Миколаївну, яка ознайомила присутніх з основами функціонування новоствореного центру.

Після чого перейшли до розгляду 4 пиnань порядку денного:

1-13/2016; Про затвердження граничних сум витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп`ютерів селищною радою , а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок селищного бюджету

2-13/2016; Про внесення змін до селищного бюджету на 2016 рік

3-13/2016; Про взяття на баланс Летичівської селищної ради та передачу на баланс Летичівського КГП «Злагода» криниці громадського користування в смт. Летичеві по вул. Осліковського

4-13/2016; Про внесення змін до рішення Летичівської селищної ради від 19.01.2016р. №1 «Про прийняття бюджетних установ»


Рішення по ним можна переглянути тут


24.03.2016

24 березня в Летичівській Селищній раді був проведений семінар-навчання діловодів Летичівської ОТГ по роботі в електронному сервісі «Приват24». Метою якого стало - максимальне спрощення процедури оплати комунальних послуг на селі. Навчання проводила Світлана Миколаївна Коцур, яка познайомила присутніх з сервісом, привела приклади роботи, пояснила переваги сервісу над іншими формами оплати та дала відповіді на типові запитання.
В свою чергу Мульська Оксана Анатоліївна – розказала про нововведення в Цивільному процесуального кодексі України, а саме спрощену процедуру встановлення факту народження або смерті на тимчасово окупованій території України та про новий сервіс реєстрації новонароджених одразу у пологовому відділенні.28.03.2016

ДОВГОЖИТЕЛЬКА

Не кожній людині доля дарує шанс зустріти 102-річний ювілей. Зустрічаючи таких людей, з цікавістю спостерігаєш за ними, намагаючись розпізнати секрет довголіття.

Сьогодні представники Летичівської селищної ради завітали на гостини в село Лозни, аби привітати місцеву довгожительку – Волкодав Олену Кирилівну.

Зустріла нас її донька, провівши до іменинниці в затишну кімнатку. «Бабуся вже чекала гостей, щохвилини виглядаючи їх у маленьке віконце» - каже, Олександра Іванівна.

Привітати довгожительку приїхали – секретар селищної ради - Попова Олена Василівна, керуюча справами виконавчого комітету - Андрушко Галина Михайлівна, в.о.старости - Бондар Дмитро Степанович та соціальний працівник - Колядюк Галина Сергіївна.

Олена Кирилівна народилась і зростала в багатодітній родині в селі Антонівка Літинського району, що на Вінниччині. Доля підготувала складні випробування маленькій Оленці вже змалку. Залишившись без матері в дитячому віці – вона виховувалась нерідною матір’ю.

В 19 років вийшла заміж, та переїхала на малу Батьківщину чоловіка - на Хмельниччину в село Лозни

«Все життя вона трудилася в колгоспі, - розповідає Олександра Іванівна. - Не цуралася ніколи ніякої роботи: і біля коней була, і сівачем на сівалці, і доглядала буряки, і на зернотоку на очистці зерна працювала. Ще й всю роботу по веденню домашнього господарства виконувала, оскільки рано овдовіла. Я працювала на фермі. А робота там - від зорі до зорі. Дома була менше. Все лежало на материних плечах. І при цьому внука доглядала. Мама звикла трудитися» - зазначає Олександра Іванівна.

Важкі часи ще більше згуртували сім’ю, Олександра тепер від мами ні на крок, днями-порає господарство, а довгими вечорами, вони все так же гомонять про своє, тільки й дивуєшся, де сили беруться у цих тендітних бабусь.

Прощаючись з цією чудовою сім’єю, ми бажали мамі з донькою здоров’я і миру ще на довгі - довгі роки.

28.03.2016

ДОВГОЖИТЕЛЬКА

Не кожній людині доля дарує шанс зустріти 102-річний ювілей. Зустрічаючи таких людей, з цікавістю спостерігаєш за ними, намагаючись розпізнати секрет довголіття.

Сьогодні представники Летичівської селищної ради завітали на гостини в село Лозни, аби привітати місцеву довгожительку – Волкодав Олену Кирилівну.

Зустріла нас її донька, провівши до іменинниці в затишну кімнатку. «Бабуся вже чекала гостей, щохвилини виглядаючи їх у маленьке віконце» - каже, Олександра Іванівна.

Привітати довгожительку приїхали – секретар селищної ради - Попова Олена Василівна, керуюча справами виконавчого комітету - Андрушко Галина Михайлівна, в.о.старости - Бондар Дмитро Степанович та соціальний працівник - Колядюк Галина Сергіївна.

Олена Кирилівна народилась і зростала в багатодітній родині в селі Антонівка Літинського району, що на Вінниччині. Доля підготувала складні випробування маленькій Оленці вже змалку. Залишившись без матері в дитячому віці – вона виховувалась нерідною матір’ю.

В 19 років вийшла заміж, та переїхала на малу Батьківщину чоловіка - на Хмельниччину в село Лозни

«Все життя вона трудилася в колгоспі, - розповідає Олександра Іванівна. - Не цуралася ніколи ніякої роботи: і біля коней була, і сівачем на сівалці, і доглядала буряки, і на зернотоку на очистці зерна працювала. Ще й всю роботу по веденню домашнього господарства виконувала, оскільки рано овдовіла. Я працювала на фермі. А робота там - від зорі до зорі. Дома була менше. Все лежало на материних плечах. І при цьому внука доглядала. Мама звикла трудитися» - зазначає Олександра Іванівна.

Важкі часи ще більше згуртували сім’ю, Олександра тепер від мами ні на крок, днями-порає господарство, а довгими вечорами, вони все так же гомонять про своє, тільки й дивуєшся, де сили беруться у цих тендітних бабусь.

Прощаючись з цією чудовою сім’єю, ми бажали мамі з донькою здоров’я і миру ще на довгі - довгі роки.

12.04.2016

Славиться подільська земля довгожителями.
Довгожителі громади, завжди в пошані на Летичівщині. Їм не так важливі дорогоцінні подарунки, як увага та вдячність, яку їм приділяють керівники громади. Адже , кожен все життя трудився на благо маленької Батьківщини.
В великий день свята Петра і Павла представник Летичівської Селищної ради - завідуюча сектором організаційно-кадрової роботи - Майська Ольга Василівна завітала в с. Юрченки Летичівської ОТГ, щоб від імені селищного голови І.Тисячного привітати аж трьох ювілярів-іменинників.
Заїка Ольга Пилипівна відзначала своє 90-річчя. Народилася селі Сьомаки, що на Старосинявщині , де і прожила своє життя працюючи в місцевому колгоспі. Вже 10 років проживає з ріднею з ріднею у Юрченках.
Станіслав Павло Захарович - 95років. Учасник бойових дій Другої Світовій Війни,ветеран праці та батько 5-х дітей. Чоловік має неабиякий життєвий досвід, та роки важкої праці за плечима, за що доля одарувала його довгими роками життя.
Станіслав Марія Йосипівна, також відзначала своє 95-річчя, мати-героїня, яка зростила та дала путівку в життя 9-ти дітям. Вдова учасника бойових дій , бригадира комплексної бригади с. Юрченок. Бабуся себе може направду назвати багатою, адже має уже 20 внуків та 25 правнуків.
Іменинників прийшли привітати Голова Летичівської районної ради ветеранів України - Чекерда галина Петрівна та Таранчук Віра Василівна - голова сільської ветеранської організації .
Справжнє свято влаштували учасники фольклорного колективу “Кудимка” Юрченецького СК, які підготували окрему програму для кожного з ювілярів. Пісні та побажання довгих літ лунали в домівках іменинників, даруючи гарний настрій всім присутнім.12.04.2016

Славиться подільська земля довгожителями.
Довгожителі громади, завжди в пошані на Летичівщині. Їм не так важливі дорогоцінні подарунки, як увага та вдячність, яку їм приділяють керівники громади. Адже , кожен все життя трудився на благо маленької Батьківщини.
В великий день свята Петра і Павла представник Летичівської Селищної ради - завідуюча сектором організаційно-кадрової роботи - Майська Ольга Василівна завітала в с. Юрченки Летичівської ОТГ, щоб від імені селищного голови І.Тисячного привітати аж трьох ювілярів-іменинників.
Заїка Ольга Пилипівна відзначала своє 90-річчя. Народилася селі Сьомаки, що на Старосинявщині , де і прожила своє життя працюючи в місцевому колгоспі. Вже 10 років проживає з ріднею з ріднею у Юрченках.
Станіслав Павло Захарович - 95років. Учасник бойових дій Другої Світовій Війни,ветеран праці та батько 5-х дітей. Чоловік має неабиякий життєвий досвід, та роки важкої праці за плечима, за що доля одарувала його довгими роками життя.
Станіслав Марія Йосипівна, також відзначала своє 95-річчя, мати-героїня, яка зростила та дала путівку в життя 9-ти дітям. Вдова учасника бойових дій , бригадира комплексної бригади с. Юрченок. Бабуся себе може направду назвати багатою, адже має уже 20 внуків та 25 правнуків.
Іменинників прийшли привітати Голова Летичівської районної ради ветеранів України - Чекерда галина Петрівна та Таранчук Віра Василівна - голова сільської ветеранської організації .
Справжнє свято влаштували учасники фольклорного колективу “Кудимка” Юрченецького СК, які підготували окрему програму для кожного з ювілярів. Пісні та побажання довгих літ лунали в домівках іменинників, даруючи гарний настрій всім присутнім.31.03.2016

VI Сесія VII скликання

31 березня відбулась чергова шоста сесія Летичівської селищної ради.

Головував на сесії – Тисячний Ігор Іванович.

На сесію було запрошено:

- голову Летичівської районної ради Крутоуза М.Т.;

- депутата Хмельницької обласної ради, головного лікаря Летичівської первинної медико-санітарної допомоги Кухарук Н.Л.;

- виконуючих обов’язків старост сіл Летичівської об’єднаної територіальної громади;

- начальника районного відділу головного Управління національної поліції в Хмельницькій області Білянського Ю.О.;

- начальника Летичівського відділу Хмельницької області місцевої прокуратури Гуменного Д.А.;

- оперуповноваженого Хмельницького міськвідділу управління СБУ в Хмельницькій області Шастало Д.О.

На сесії були присутні 22 з 25 депутатів, які на початку засідання отримали з рук голови посвідчення депутата Летичівської селищної ради.

Цього дня депутати розглянули 39 питань, включених до порядку денного:

1.Про внесення змін до Регламенту Летичівської селищної ради

2.Про розгляд депутатських запитів

3.Про затвердження плану роботи Летичівської селищної ради на І півріччя 2016 року

4.Про затвердження Положення про сектор з питань реєстрації

5.Про затвердження Програми соціальної підтримки, трудової і медичної реабілітації та інтеграції інвалідів по зору Летичівської ТПО УТОС на 2016-2018 роки

6.Про затвердження Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Летичівської селищної ради на 2016-2020 роки

7.Про оновлення персонального складу комітету з конкурсних торгів Летичівської селищної ради

8.Про взяття на баланс частину дороги с. Гречинці, с. Западинці

9.Про внесення змін до селищного бюджету на 2016 рік

10.Про затвердження ставок на оренду гідротехнічних споруд на території Летичівської селищної ради

11. Про звільнення комунального підприємства районної ради «Летичівської ЦРА № 14» від сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки у 2016 році

12.Про внесення змін до структури виконавчих органів Летичівської селищної ради

13.Про внесення змін до Положення про відділ освіти, молоді та спорту Летичівської селищної ради

14.Про затвердження штату і структури відділу совіти молоді та спорту Летичівської селищної ради

15.Про затвердження Положення на кращий освітній заклад Летичівської селищної ради

16.Про затвердження нової редакції Статуту комунального госпрозрахункового підприємства «Злагода» Летичівської селищної ради

17.Про створення відділу культури, національностей та релігій Летичівської селищної ради

18.Про створення Летичівської дитячої музичної школи

19. Про звіт тимчасової комісії щодо вивчення роботи Летичівської аварійно-рятувальної служби на воді

20. Про внесення змін до Положення про старост

21. Про виготовлення гербових номерних печаток старостам сіл Летичівської ОТГ

22. Про призначення перших селищних виборів старост сіл Летичівської селищної об’єднаної територіальної громади

23.Про надання матеріальної допомоги

24. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку та культурного розвитку Летичівської селищної ради на 2016 рік

25. Про затвердження ставок орендної плати нерухомого майна, що знаходяться у власності Летичівської селищної ради

26. Про надання дозволу на розробку детального плану території в смт Летичів вул. Савіцького Юрія,101

27. Про надання дозволу на розробку детального плану території в смт Летичів вул. Горького,12

28. Про затвердження актів приймання-передач сільських рад

29. Про проект встановлення розміру ставок орендної плати за земельні ділянки комунальної власності Летичівської селищної ради

30. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання їх у власність громадянам

31. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам

32. Про надання згоди на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам

33. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам

34. Про внесення змін в частині до рішень сесій

35. Про надання земельних ділянок в короткострокову оренду

36. Про розгляд заяв громадян

37. про припинення права користування земельними ділянками та надання їх в оренду

38. Про перейменування бюджетних у станов у галузі освіти

39. Різне

Детальніше про рішення наведено в Протоколі Шостої сесії VІІ скликання Летичівської селищної ради

31.03.2016

VI Сесія VII скликання

31 березня відбулась чергова шоста сесія Летичівської селищної ради.

Головував на сесії – Тисячний Ігор Іванович.

На сесію було запрошено:

- голову Летичівської районної ради Крутоуза М.Т.;

- депутата Хмельницької обласної ради, головного лікаря Летичівської первинної медико-санітарної допомоги Кухарук Н.Л.;

- виконуючих обов’язків старост сіл Летичівської об’єднаної територіальної громади;

- начальника районного відділу головного Управління національної поліції в Хмельницькій області Білянського Ю.О.;

- начальника Летичівського відділу Хмельницької області місцевої прокуратури Гуменного Д.А.;

- оперуповноваженого Хмельницького міськвідділу управління СБУ в Хмельницькій області Шастало Д.О.

На сесії були присутні 22 з 25 депутатів, які на початку засідання отримали з рук голови посвідчення депутата Летичівської селищної ради.

Цього дня депутати розглянули 39 питань, включених до порядку денного:

1.Про внесення змін до Регламенту Летичівської селищної ради

2.Про розгляд депутатських запитів

3.Про затвердження плану роботи Летичівської селищної ради на І півріччя 2016 року

4.Про затвердження Положення про сектор з питань реєстрації

5.Про затвердження Програми соціальної підтримки, трудової і медичної реабілітації та інтеграції інвалідів по зору Летичівської ТПО УТОС на 2016-2018 роки

6.Про затвердження Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Летичівської селищної ради на 2016-2020 роки

7.Про оновлення персонального складу комітету з конкурсних торгів Летичівської селищної ради

8.Про взяття на баланс частину дороги с. Гречинці, с. Западинці

9.Про внесення змін до селищного бюджету на 2016 рік

10.Про затвердження ставок на оренду гідротехнічних споруд на території Летичівської селищної ради

11. Про звільнення комунального підприємства районної ради «Летичівської ЦРА № 14» від сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки у 2016 році

12.Про внесення змін до структури виконавчих органів Летичівської селищної ради

13.Про внесення змін до Положення про відділ освіти, молоді та спорту Летичівської селищної ради

14.Про затвердження штату і структури відділу совіти молоді та спорту Летичівської селищної ради

15.Про затвердження Положення на кращий освітній заклад Летичівської селищної ради

16.Про затвердження нової редакції Статуту комунального госпрозрахункового підприємства «Злагода» Летичівської селищної ради

17.Про створення відділу культури, національностей та релігій Летичівської селищної ради

18.Про створення Летичівської дитячої музичної школи

19. Про звіт тимчасової комісії щодо вивчення роботи Летичівської аварійно-рятувальної служби на воді

20. Про внесення змін до Положення про старост

21. Про виготовлення гербових номерних печаток старостам сіл Летичівської ОТГ

22. Про призначення перших селищних виборів старост сіл Летичівської селищної об’єднаної територіальної громади

23.Про надання матеріальної допомоги

24. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку та культурного розвитку Летичівської селищної ради на 2016 рік

25. Про затвердження ставок орендної плати нерухомого майна, що знаходяться у власності Летичівської селищної ради

26. Про надання дозволу на розробку детального плану території в смт Летичів вул. Савіцького Юрія,101

27. Про надання дозволу на розробку детального плану території в смт Летичів вул. Горького,12

28. Про затвердження актів приймання-передач сільських рад

29. Про проект встановлення розміру ставок орендної плати за земельні ділянки комунальної власності Летичівської селищної ради

30. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання їх у власність громадянам

31. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам

32. Про надання згоди на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам

33. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам

34. Про внесення змін в частині до рішень сесій

35. Про надання земельних ділянок в короткострокову оренду

36. Про розгляд заяв громадян

37. про припинення права користування земельними ділянками та надання їх в оренду

38. Про перейменування бюджетних у станов у галузі освіти

39. Різне

Детальніше про рішення наведено в Протоколі Шостої сесії VІІ скликання Летичівської селищної ради

31.03.2016

VI Сесія VII скликання

31 березня відбулась чергова шоста сесія Летичівської селищної ради.

Головував на сесії – Тисячний Ігор Іванович.

На сесію було запрошено:

- голову Летичівської районної ради Крутоуза М.Т.;

- депутата Хмельницької обласної ради, головного лікаря Летичівської первинної медико-санітарної допомоги Кухарук Н.Л.;

- виконуючих обов’язків старост сіл Летичівської об’єднаної територіальної громади;

- начальника районного відділу головного Управління національної поліції в Хмельницькій області Білянського Ю.О.;

- начальника Летичівського відділу Хмельницької області місцевої прокуратури Гуменного Д.А.;

- оперуповноваженого Хмельницького міськвідділу управління СБУ в Хмельницькій області Шастало Д.О.

На сесії були присутні 22 з 25 депутатів, які на початку засідання отримали з рук голови посвідчення депутата Летичівської селищної ради.

Цього дня депутати розглянули 39 питань, включених до порядку денного:

1.Про внесення змін до Регламенту Летичівської селищної ради

2.Про розгляд депутатських запитів

3.Про затвердження плану роботи Летичівської селищної ради на І півріччя 2016 року

4.Про затвердження Положення про сектор з питань реєстрації

5.Про затвердження Програми соціальної підтримки, трудової і медичної реабілітації та інтеграції інвалідів по зору Летичівської ТПО УТОС на 2016-2018 роки

6.Про затвердження Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Летичівської селищної ради на 2016-2020 роки

7.Про оновлення персонального складу комітету з конкурсних торгів Летичівської селищної ради

8.Про взяття на баланс частину дороги с. Гречинці, с. Западинці

9.Про внесення змін до селищного бюджету на 2016 рік

10.Про затвердження ставок на оренду гідротехнічних споруд на території Летичівської селищної ради

11. Про звільнення комунального підприємства районної ради «Летичівської ЦРА № 14» від сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки у 2016 році

12.Про внесення змін до структури виконавчих органів Летичівської селищної ради

13.Про внесення змін до Положення про відділ освіти, молоді та спорту Летичівської селищної ради

14.Про затвердження штату і структури відділу совіти молоді та спорту Летичівської селищної ради

15.Про затвердження Положення на кращий освітній заклад Летичівської селищної ради

16.Про затвердження нової редакції Статуту комунального госпрозрахункового підприємства «Злагода» Летичівської селищної ради

17.Про створення відділу культури, національностей та релігій Летичівської селищної ради

18.Про створення Летичівської дитячої музичної школи

19. Про звіт тимчасової комісії щодо вивчення роботи Летичівської аварійно-рятувальної служби на воді

20. Про внесення змін до Положення про старост

21. Про виготовлення гербових номерних печаток старостам сіл Летичівської ОТГ

22. Про призначення перших селищних виборів старост сіл Летичівської селищної об’єднаної територіальної громади

23.Про надання матеріальної допомоги

24. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку та культурного розвитку Летичівської селищної ради на 2016 рік

25. Про затвердження ставок орендної плати нерухомого майна, що знаходяться у власності Летичівської селищної ради

26. Про надання дозволу на розробку детального плану території в смт Летичів вул. Савіцького Юрія,101

27. Про надання дозволу на розробку детального плану території в смт Летичів вул. Горького,12

28. Про затвердження актів приймання-передач сільських рад

29. Про проект встановлення розміру ставок орендної плати за земельні ділянки комунальної власності Летичівської селищної ради

30. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання їх у власність громадянам

31. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам

32. Про надання згоди на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам

33. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам

34. Про внесення змін в частині до рішень сесій

35. Про надання земельних ділянок в короткострокову оренду

36. Про розгляд заяв громадян

37. про припинення права користування земельними ділянками та надання їх в оренду

38. Про перейменування бюджетних у станов у галузі освіти

39. Різне

Детальніше про рішення наведено в Протоколі Шостої сесії VІІ скликання Летичівської селищної ради

09.05.2016

9 травня, як і щороку у цей святковий день, у Летичівській ОТГ відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Великої Перемоги. Вірна своїм традиціям, завжди пам’ятаючи безсмертний подвиг героїв-визволителів, які захистили країну та світ від смертельної загрози нацизму, Летичівщина вшановувала ветеранів, всіх, хто з мужністю та честю пережив найстрашніший час в історії країни, врятувавши Вітчизну та весь світ, хто відбудовував міста і села від розрухи у повоєнні роки та зберіг мир і спокій для всіх наступних поколінь…

Урочиста хода на чолі з ветеранами та дітьми війни, головою райдержадміністрації І. Матлаєвою, головою Летичівської районної ради М. Крутоузом, завідуючої справами виконкому Летичівської селищної ради Г. Андрушко, головою районної ради ветеранів Г. Чекерди, військовим комісаром районного військового комісаріату О. Гулько та за участі працівників селищної ради, трудових колективів організацій, учнів та вчителів НВК №1 і НВК №2, гостей та жителів громади покладанням квітів, багатолюдним мітингом та хвилиною мовчання віддали пошану безсмертному подвигу героїв-визволителів пройшла сьогодні до Меморіалу Слави.

Слова глибокої поваги та вдячності сьогодні лунали до ветеранів.

Завідуюча справами виконкому Летичівської селищної ради Г. Андрушко звернулась до ветеранів та всіх присутніх:

«Дорогі наші ветерани. Шановна Громадо!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 71 -ї річниці Великої Перемоги!

Ця історична подія символізує не лише героїзм, силу духу та самопожертву в ім’я Перемоги, а й вічну скорботу за тими, хто заплатив життям за мирне майбутнє для прийдешніх поколінь.

Усі вони, відомі і невідомі герої, повернулася додому пам’яттю, завмерли в камені обелісків, пам’ятників та братських могил. У ці дні ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна. Ми низько вклоняємось нашим сивочолим ветеранам, трудівникам тилу, солдатським вдовам, дітям війни, усім, хто у жорстокому двобої з фашизмом здобули перемогу, здивували світ величчю свого героїзму, відваги, самовідданості, хто підняв країну з руїн, відродив до життя. Хто дав нам змогу жити під мирним небом, ростити дітей.

Шановні солдати Перемоги, шановна громадо!

Щиро бажаю вам мирного неба, міцного здоровя і довголіття, добробуту, щоденного тепла і турботи рідних, оптимізму та родинного затишку.

Нехай непохитною буде віра в те, що разом ми подолаємо усі негаразди, знайдемо гідні відповіді на виклики часу і житимемо у вільній, єдиній, європейській Україні, в якій шанують героїчне минуле і плекають мирне майбутнє.»

В свою чергу голова районної державної адміністрації І. Матлаєва вручила відзнаку Президента України - посвідчення і медаль «70 років визволення України від фашистських загарбників» ветерану Другої світової війни Кучменку Юрію Степановичу, який сьогодні 9 травня зустрів своє 90-ліття та під час свого виступу поділився спогадами про події війни.

До вітального слова також долучились військовий комісар районного військового комісаріату О. Гулько, депутат обласної ради, головний лікар Летичівського центру ПМСД Н.Кухарук та голова районної ради ветеранів Г. Чекерда. Вони привітали з святом всіх тих, хто врятував честь, свободу і незалежність України, хто на фронті і в тилу, в партизанських загонах і підпіллі наближав День Перемоги, хто в важкі повоєнні роки відбудовував і творив наше сьогоднішнє мирне життя.

По завершенню мітингу на ветеранів та гостей в Парку Слави чекав святковий концерт. Гарний настрій присутнім забезпечили Ю.Сухорук, Р. Кучменко, Б.Пальченко, В. Довгалюк, Л.Стасюк, хореографічні колективи "Діалог” Летичівської дитячої музичної школи та "Бужаночка” центру творчості дітей та юнацтва , народний хор "Летич” та народний хор ветеранів війни і праці "Стежина”.

14.04.2016

Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення Детального плану території ТзОВ «Летичвський РЕМБУД» земельної ділянки площею 1,3400 га (кадастровий номер 6823055100:00:031:0059) – для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку в смт. Летичів по вул. Горького, 12.
Розроблення Детального плану території пов’язано з необхідністю вимог ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

З матеріалами проекту Детального плану території можна ознайомитись в Летичівській селищній раді та подати пропозиції до проекту у письмовому вигляді за адресою: смт Летичів, вул. Соборна, 16, тел. 9-14-50, 2-03-89

19.04.2016

Сьогодні у залі засідань районної ради відбулося засідання виконкому Летичівської селищної ради. На розгляд виконавчого комітету було винесено 14 питань.

На початку засідання члени виконкому розглянули стан виконання роботи із зверненнями громадян протягом I-го кварталу 2016 року. Доповідала – Андрушко Г.М.

Також було затверджено проектно-кошторисну документацію по «Реконструкції мережі водопостачання східної частини смт. Летичів Хмельницької області».

Особливу увагу приділили обговоренню питання по благоустрою. З метою недопущення обвалу підпірної стіни будівлі на природне джерело питної води загального користування зобов’язали власника Карбовського Ярослава Францовича протягом 1 місяця укріпити підпірну стіну. В свою чергу селищна рада взяла на себе завдання по облагородженню джерела. Планується встановлення арки та східців до джерела.

Традиційно було розглянуто і ухвалено ряд питань про надання матеріальної допомоги.

Розглянуто заяви громадян по взяттю на облік щодо надання земельних ділянок для будівництва житлових будинків, господарських будівель та споруд .

Виконком прийняв рішення про перелік доріг, які підпадають під реконструкцію у 2016році.

Відповідно до порядку денного, виконкомом розглянуто та ухвалено питання реалізації повноважень посадових осіб Летичівської селищної ради на складання протоколів про адміністративні правопорушення .

Також на засіданні було прийнято низку рішень, підготовлених іншими структурними підрозділами селищної ради .

Після засідання старостам селищної ради був проведений інструктаж по темі «Повноваження, обов’язки та права, які отримують старости з початку покладання на них повноважень, щодо вчинення нотаріальних дій», де завідувач Летичівської державної нотаріальної контори – Світлана Цезарівна Басманова пояснила процедуру, правила, механізми та особливості роботи, згідно з покладеними на них обов’язками.21.04.2016р.

Сьогодні у сесійному залі Летичівської районної ради відбулося засідання сьомої сесії депутатів Летичівської селищної ради.
Сесія розпочалася з виконання гімну України. Головував на сесії Тисячний І.І.
На сесію запрошено:
- Заступника голови районної ради Провозьон В.М.;
- Військовий комісар Летичівсько РВК Гулько О.М.;
- Виконуючі обов’язки старост;
Нагадаємо, що це вже друге сесійне засідання, на якому депутати голосували за кожне рішення відкритим поіменним голосуванням.
На сесію було винесено 35 питань.
Зокрема питання, що стосувалися:
- ремонту доріг
- житлово-комунального господарства,
- комунальної власності, промисловості, підприємництва
- соціально-економічного та культурного розвитку транспорту та сфери послуг
- штатних розписів відділів селищної ради
- освітянські питання
- земельних питань
- надання матеріальної допомоги.
Доповідачі конструктивно проінформували присутніх кожен зі свого питання. Було внесено ряд доповнень та поправок, але в цілому депутати погодили більшість питань винесених на розгляд.
До слова також був запрошений Військовий комісар Летичівського районного військового комісаріату Олег Гулько з метою нагородження нагрудною відзнакою учасника АТО та посвідченням учасника бойових дій бійця-уродженця с.Попівці - Бойка Павла Івановича. Після нагородження Олег Миколайович звернувся до присутніх депутатів з проханням в допомозі оповіщення призовників, які проживають у Летичівському районі відповідно до Указу президента України «Про строки проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015р.
26.04.2016

26 квітня 1986 року навічно залишиться в пам’яті людей, як дата величезної техногенної та екологічної катастрофи. Чорнобиль… Слово це стало символом горя і страж­дань покинутих домівок, розорених гнізд, здичавілих звірів. Важким колесом «проко­тилась» Україною аварія на Чорнобильській атомній електростанції. 30 довгих років українська земля здригається при самій згадці про трагедію.
В день 30-ї річниці трагедії на Чорнобильській АЕС у Летичеві відбулись заходи з нагоди сумної дати в новітній українській історії – Міжнародного дня пам'яті Чорнобиля.
О 11 год. багатолюдна колона в складі керівництва та працівників апарату селищної ради Летичівської ОТГ, представників райдержадміністрації та районної ради, ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, представників трудових колективів підприємств, установ та організацій Летичівської ОТГ, учнів старших класів, керівників політичних партій та громадських організацій пройшли мітингом-реквієм з покладанням квітів до меморіальної дошки пам’яті ліквідаторам аварії на ЧАЕС.

Першим до слова було запрошено заступника голови Летичівської райдержадміністрації Й.К. Антошевського. Він закликав пам’ятати про ліквідаторів, які ціною власного здоров’я та життя вберегли боронили, як могли нас від наслідків цієї катастрофи: - «Чорнобиль став жорстоким уроком для людства, а наші співвітчизники – ліквідатори, прикладом мужності та самопожертви зробили це заради людства, яке у свою чергу має пам’ятати тих, хто врятував нашу планету».

Разом із громадськістю вшанувала пам’ять загиблих секретар селищної ради О.В. Попова.«30 років тому увесь світ дізнався про Чорнобиль Добровольці з нашого містечка тієї квітучої весни теж пішли назустріч невідомості, хворобам та смерті. Тому болем відгукується Чорнобиль і в кожному з нас. Ми поминаємо загиблих, які пішли з життя, самовіддано захищаючи людей від атомного лиха. Вічна їм пам'ять. Ми щиро дякуємо живим героям, що врятували не лише українців, а й усе людство від смертельної небезпеки. Низько вклоняюся усім, хто ціною власного життя подарував нам сьогоднішній день» – зазначила Олена Василівна.

Згадати «гарячу» весну 86 прийшов голова спілки Чорнобильців Летичева – Ніколайчук Віктор Іванович: «Число потерпілих тільки в нашій країні перевищує понад 8 мільйонів чоловік. Моторошно було дивитись на покинуті помешкання, де ще вчора вирувало життя. У результаті вибуху територія в радіусі 30 км піддалась радіоактивному забрудненню. Постраждали 74 райони в 12 областях: в Хмельницькій області -1 район. З Хмельниччини прийняли участь у ліквідації 24 тисячі чоловік. На сьогоднішній день залишилося близько 7 тисяч. Страшна трагедія не минула і жителів нашого району. Сотні добровольців вирушили на зустріч невідомій небезпеці. Першими від Летичева вирушили працівники Летичівського автопарку , лікарі ЦРЛ. На превеликий жаль, серед лікарів на сьогодні живих вже немає. Ми пам’ятаємо всіх, і низько схиляємо перед вами голову».

На завершення мітингу-реквієму до присутніх звернувся благочинний Української Православної Церкви Київського патріархату Отець Андрій: «Ця біда було непередбачувана й ніким не планована. Самовіддано, першими на боротьбу із з лихом завжди йдуть найкращі. Саме вони приймають на себе найбільший удар, ціною здоров'я і життя. Ми не можемо зарадити тій трагедії, але зобов’язані нести світлу пам'ять про всіх, хто захистив нас», та провів поминальну панахиду за всіма загиблими від аварії на ЧАЕС.

Після заходу голова селищної ради об’єднаної територіальної громади І.Тисячний подякував ліквідаторам за мужність та самопожертву, вручив продуктові набори, пообіцяв встановити в селищі смт.Летичів пам’ятник потерпілим від вибуху на ЧАЕС та надалі надавати підтримку чорнобильцям.

14.04.2016

Акція 
"Ваше здоров'я в ваших руках"

Однією із найважливіших передумов гармонійності, повноцінного життя, самореалізації дитини, підлітка та молоді - є їх здоров’я. Молодь є соціальним та економічним активом України, її здоров’я, є стратегічно важливими для розбудови та процвітання нашої держави. Популяризація здорового способу життя є пріоритетом національної політики розвитку. Життя молоді повинне бути сповнене енергією, здоров’ям та безмежними можливостями для гармонійного розвитку!
З нагоди Всесвітнього дня здоров’я, що відзначають щорічно – 7 квітня та з метою популяризації та інформування про переваги здорового способу життя, профілактики шкідливих звичок серед дітей та молоді, виховання почуття дружби. Летичівським селищним центром соціальних служб для сімї, дітей та молоді в рамках акції "Ваше здоров'я в ваших руках" проведено ігротеки з учнями 5-6 класів загальоосвітніх шкіл Летичівської об"єднаної територіальної громади. У ході яких розповсюджувалися інформаційно профілактичні листівки.

Також не оминули увагою і молодь Летичева. На центральній площі нашого містечка розповсюджувалися буклети та листівки: Молоді! Красиві! Щасливі! та „7 кроків до здоров”я”, „ Хочеш бути здоровим? Корисні поради”.


26.04.2016

26 квітня 1986 року навічно залишиться в пам’яті людей, як дата величезної техногенної та екологічної катастрофи. Чорнобиль… Слово це стало символом горя і страж­дань покинутих домівок, розорених гнізд, здичавілих звірів. Важким колесом «проко­тилась» Україною аварія на Чорнобильській атомній електростанції. 30 довгих років українська земля здригається при самій згадці про трагедію.
В день 30-ї річниці трагедії на Чорнобильській АЕС у Летичеві відбулись заходи з нагоди сумної дати в новітній українській історії – Міжнародного дня пам'яті Чорнобиля.
О 11 год. багатолюдна колона в складі керівництва та працівників апарату селищної ради Летичівської ОТГ, представників райдержадміністрації та районної ради, ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, представників трудових колективів підприємств, установ та організацій Летичівської ОТГ, учнів старших класів, керівників політичних партій та громадських організацій пройшли мітингом-реквієм з покладанням квітів до меморіальної дошки пам’яті ліквідаторам аварії на ЧАЕС.

Першим до слова було запрошено заступника голови Летичівської райдержадміністрації Й.К. Антошевського. Він закликав пам’ятати про ліквідаторів, які ціною власного здоров’я та життя вберегли боронили, як могли нас від наслідків цієї катастрофи: - «Чорнобиль став жорстоким уроком для людства, а наші співвітчизники – ліквідатори, прикладом мужності та самопожертви зробили це заради людства, яке у свою чергу має пам’ятати тих, хто врятував нашу планету».

Разом із громадськістю вшанувала пам’ять загиблих секретар селищної ради О.В. Попова.«30 років тому увесь світ дізнався про Чорнобиль Добровольці з нашого містечка тієї квітучої весни теж пішли назустріч невідомості, хворобам та смерті. Тому болем відгукується Чорнобиль і в кожному з нас. Ми поминаємо загиблих, які пішли з життя, самовіддано захищаючи людей від атомного лиха. Вічна їм пам'ять. Ми щиро дякуємо живим героям, що врятували не лише українців, а й усе людство від смертельної небезпеки. Низько вклоняюся усім, хто ціною власного життя подарував нам сьогоднішній день» – зазначила Олена Василівна.

Згадати «гарячу» весну 86 прийшов голова спілки Чорнобильців Летичева – Ніколайчук Віктор Іванович: «Число потерпілих тільки в нашій країні перевищує понад 8 мільйонів чоловік. Моторошно було дивитись на покинуті помешкання, де ще вчора вирувало життя. У результаті вибуху територія в радіусі 30 км піддалась радіоактивному забрудненню. Постраждали 74 райони в 12 областях: в Хмельницькій області -1 район. З Хмельниччини прийняли участь у ліквідації 24 тисячі чоловік. На сьогоднішній день залишилося близько 7 тисяч. Страшна трагедія не минула і жителів нашого району. Сотні добровольців вирушили на зустріч невідомій небезпеці. Першими від Летичева вирушили працівники Летичівського автопарку , лікарі ЦРЛ. На превеликий жаль, серед лікарів на сьогодні живих вже немає. Ми пам’ятаємо всіх, і низько схиляємо перед вами голову».

На завершення мітингу-реквієму до присутніх звернувся благочинний Української Православної Церкви Київського патріархату Отець Андрій: «Ця біда було непередбачувана й ніким не планована. Самовіддано, першими на боротьбу із з лихом завжди йдуть найкращі. Саме вони приймають на себе найбільший удар, ціною здоров'я і життя. Ми не можемо зарадити тій трагедії, але зобов’язані нести світлу пам'ять про всіх, хто захистив нас», та провів поминальну панахиду за всіма загиблими від аварії на ЧАЕС.

Після заходу голова селищної ради об’єднаної територіальної громади І.Тисячний подякував ліквідаторам за мужність та самопожертву, вручив продуктові набори, пообіцяв встановити в селищі смт.Летичів пам’ятник потерпілим від вибуху на ЧАЕС та надалі надавати підтримку чорнобильцям.

14.04.2016

Акція 
"Ваше здоров'я в ваших руках"

Однією із найважливіших передумов гармонійності, повноцінного життя, самореалізації дитини, підлітка та молоді - є їх здоров’я. Молодь є соціальним та економічним активом України, її здоров’я, є стратегічно важливими для розбудови та процвітання нашої держави. Популяризація здорового способу життя є пріоритетом національної політики розвитку. Життя молоді повинне бути сповнене енергією, здоров’ям та безмежними можливостями для гармонійного розвитку!
З нагоди Всесвітнього дня здоров’я, що відзначають щорічно – 7 квітня та з метою популяризації та інформування про переваги здорового способу життя, профілактики шкідливих звичок серед дітей та молоді, виховання почуття дружби. Летичівським селищним центром соціальних служб для сімї, дітей та молоді в рамках акції "Ваше здоров'я в ваших руках" проведено ігротеки з учнями 5-6 класів загальоосвітніх шкіл Летичівської об"єднаної територіальної громади. У ході яких розповсюджувалися інформаційно профілактичні листівки.

Також не оминули увагою і молодь Летичева. На центральній площі нашого містечка розповсюджувалися буклети та листівки: Молоді! Красиві! Щасливі! та „7 кроків до здоров”я”, „ Хочеш бути здоровим? Корисні поради”.


20.05.2016

19.05.2016 відбулось чергове засідання виконкому Летичівської селищної Ради, що пройшло під головуванням Селищного голови І.Тисячного.

Участь у засіданні виконавчого комітету брали: заступник головного бухгалтера Ніцевич О.В., землевпорядник Савранська А.В., начальник відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, охорони навколишнього середовища Слободянюк Р.С., юрист селищної ради Варченко О.М.

Члени виконавчого комітету заслухали та обговорили ряд питань порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади.

Зокрема:

- заслухали інформацію директора Летичівського КГП «Злагода» про підсумки проведення двомісячника з благоустрою Летичівської громади та вирішили вважати проведення двомісячника з благоустрою задовільним;

- заслухали інформацію директора Летичівського селищного ЦСССДМ Смакули Л.С. про стан виконання опікунами та піклувальниками обов’язків щодо виховання дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування;

- розглянули кандидатуру гр. Луцишеної Ганни Миколаївни, 1931 р.н., жительки с. Подільське Летичівського району, матері 7-ми дітей, на підставі Закону України «Про державні нагороди» та «Положення про почесні звання України» від 29.06.2001р. №476/2001 та втрішили підтримати кандидатуру гр. Луцишеної Г.М. для присвоєння їй почесного звання «Мати-героїня», клопотати перед Летичівською райдержадміністрацією про присвоєння Луцишеній Ганні Миколаївні, багатодітній матері, яка народила та виховала семеро дітей (список додається), почесного звання «Мати-героїня» за особистий внесок у виховання дітей в сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття ними освіти, формування високих духовних і моральних цінностей.

- погодили Статут громадського формування з охорони громадського порядку «Вовк»;

- затвердили проект тарифів на послуги з утримання та бронювання торгових місць для КГП «Злагода» з урахуванням податку на додану вартість в розмірі 2,00 грн. за 1 м2. Плата за утримання торгових місць справляється за кожний день торгівлі, плата за бронювання торгових місць – 1 раз в місяць;

- а також ряд інших питань стосовно надання матеріальної допомоги, взяття на квартирний облік, щнадання земельних ділянок для будівництва житлових будинків, господарських будівель та споруд.11.05.2016

Як відомо зараз в Україні офіційно ведеться весняний призов на строкову військову службу, який триватиме до 30 червня.

Сьогодні на території Летичівського військового комісаріату відбулись урочисті проводи призовників строкової служби до лав Збройних Сил України. У святковому заході брали участь голова райдержадміністрації І.Матлаєва, голова Летичівської районної ради М. Крутоуз, секретар селищної ради О.Попова.

З найкращими побажаннями здоров’я, терпіння, витримки та вірності військовій присязі вони звернулися до присутніх та вручили пам’ятні подарунки.

У заходах брав участь військовий комісар районного військового комісаріату О. Гулько, зазначив, що служити призовники будуть півтора роки, а ті, хто з вищою освітою, - рік. Окрім того, призовники не проходитимуть військової служби в зоні проведення АТО.

«Сьогодні служба у Збройних Силах нашої держави є відповідальною і почесною місією. Ми переконані, що ви успішно оволодієте знаннями і навичками, необхідними для проходження служби у військових частинах Збройних Сил України» - зазначив військовий комісар.

З напутнім словом до призовників звернулася секретар селищної ради О.Попова:

«Сьогодні ми бачимо перед собою справжніх чоловіків. Ви - гордість своїх батьків, ви - наша гордість. Як мама, син якої нещодавно відслужив у лавах Збройних Сил України,хочу сказати - пам'ятайте, що де б ви не були, у вільну хвилину подзвоніть мамі, скажіть, що з вами все добре, адже серце її завжди з вами».

Благочинний Української православної церкви Київського патріархату Летичівського району отець Андрій благословив новоприбулих призовників на легку службу, подарував іконки-обереги, та побажав гідно носити звання солдата України.05.05.2016

04.05.2016р у рамках святкування 71-ї річниці Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні секретар селищної ради - Попова О.В., керуюча справами виконкому Летичівської селищної ради - Андрушко Г.М. а також голова районної організації ветеранів України - Чекерда Г.П. відвідали ветеранів - учасників бойових дій.

Вони висловили подяку за проявлені мужність і самовідданість та високий патріотизм, побажали ветеранам та їх родинам міцного здоров’я.

В знак пошани вручили захисникам вітальні листівки та продуктові набори.

16.05.2016

ПЕРЕМОГУ ЗДОБУЛИ НАЙКРАЩІ!

Незважаючи на примхи погоди 15 травня 2016 року відділом освіти, молоді та спорту Летичівської селищної ради вшосте проведено турнір з футболу серед аматорських команд на призи Летичівського селищного голови.

Участь у футбольному святі прийняли 12 команд: «Поліція» (смт Летичів), «Спортлідер+» (мікр. Щедрова), «Держслужбовець» (смт Летичів), «Гречинці» (с. Гречинці), «Суслівці» (с. Суслівці), «Старт» (смт Летичів), «ДЮСШ» (смт Летичів), «Головчинці» (с. Головчинці), «Кераміка» (смт Летичів), «Гречинецька ЗОШ» (с. Гречинці), «Меджибіж» (смт Меджибіж), «Голосків» (с. Голосків).

Впевнено долаючи усі перешкоди до пів - фіналу пробилися найкращі та найсильніші команди: «Меджибіж», «ДЮСШ», «Гречинці» та «Старт». На даній стадії змагань команда «ДЮСШ» переграла гречинецьких футболістів з рахунком 2:0, а стартівці здолали футболістів із Меджибожа з рахунком 5:0.

У фіналі третє місце здобула команда села Гречинці, технічно обігравши Меджибіж. Інтригою турніру стала гра за перемогу між командами «Старт» та «ДЮСШ», основний час якої так і закінчився з рахунком 1:1, а в післяматчевих пенальті влучнішими виявилися стартівці, які з рахунком 5:3 стали володарем перехідного кубка. По закінченні турніру селищний голова І. Тисячний нагородив призерів грамотами, медалями та перехідним кубком.

16,05.2016

Летичівська селищна рада, повідомляє, що 17.05.2016 о 10.00 в залі засідань селищної ради відбудеться громадське слухання з питання "ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН. Будівництво багатоквартирного житлового комплексу з вбудовано-прибудованими громадськими приміщеннями по вул. Горького в смт. Летичів.

– для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку в смт. Летичів по вул. Горького, 12."

Генплан 1

Генплан 2

Генплан 3

Генплан 4

Генплан 5

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні мешканці, 16.04.2016 до 12.00 буде відсутнє водопостачання в центральній частині міста в зв"язку з ліквідацією аваріїї.

30.05.2016

30.05.2016 в залі засідань Летичівської районної ради відбулося засідання 8-ї сесії 7-го скликання депутатів Летичівської селищної ради.

На сесію запрошено:

- голову районної ради Крутоуза Миколу Тодосовича;

- начальника МДПІ Кабанову Раїсу Юріївну;

- прокурора Летичівського району Гуменного Дениса Анатолійовича. На порядок денний було винесено 43 питання.

Найжвавіше обговорення викликало питання №42. «Про припинення шляхом реорганізації (злиття) Грушковецької ЗОШ І-ІІ ступенів Летичівської селищної ради, Козачківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Летичівської селищної ради, Бохнянської ЗОШ І-ІІ ступенів Летичівської селищної ради».

Було заслухано представників батьківського комітету Грушковецької та Козачківської шкіл, які висловили свої позиції, щодо реорганізації цих шкіл. В свою чергу начальник Освіти, молоді та спорту Летичівської селищної ради І.Г. Вараниця, депутат селищної ради Варченко М. Л., які провели роз’яснення про переваги злиття цих навчальних закладів з опорними школами.

Зрештою рішення було прийнято.

Голосування цього та інших питань можна тут переглянути на сайті Летичівської селищної ради.

14.04.2016

Однією з мір виконання покарань злочинів є умовний термін, під час якого контроль за особами ведеться Кримінально-виконавчою Інспекцією. Летичівський Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді тісно співпрацює з даною установою, керуючись у своїй діяльності «Порядком взаємодії КВІ та центру щодо забезпечення соціального супроводу та контролю за поведінкою дітей, які засудженні до покарань не пов’язаних позбавлення волі».Працюючи з такими дітьми Центр надає соціальні послуги, спрямовані на формування та закріплення здорового способу життя, профілактику шкідливих звичок.07.04.2016 року спеціалістом селищного центру Лесковим Є.А. було проведено бесіду на тему: "Ваше здоров'я в ваших руках" присвяченому Всесвітньому дню здоров'я. До дискусії було залучено 10 осіб, які окрім усної інформації отримали друкований матеріал для ознайомлення по даній тематиці.
29.04.2016

Наближається Великоднє свято, якого з нетерпінням чекають усі: і дорослі і діти. Адже це свято, коли ми радіємо воскресінню Христа, коли уся родина збирається за святковим столом.
Але, на жаль, ситуація в Україні склалася так, що багато чоловіків, батьків захищають нашу державу і не зможуть приїхати до рідної домівки, щоб відсвяткувати свято разом із своєю родиною, не зможуть обійняти своє дитя. Тому особливо важливо підтримувати таких діток. І, щоб подарувати їм святковий настрій, напередодні Великодня селищним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, за сприяння Летичівської селищної ради, яка закупила солодощі, була проведена благодійна акція під назвою „Великодній кошик”, під час якої дітям були роздані подарункові набори.
Велика вдячність Центру творчості для дітей та юнацтва, які також долучились до проведення акції. І викладачі центру творчості, і їх вихованці старанно працювали, щоб виготовити великодні кошики. Талановиті дитячі пальчики скручували та склеювали папір, виплітали кошики, фарбували їх, щоб передати своїм ровесникам, батьки яких перебувають на даний час у зоні бойових дій.
Не залишився осторонь від проведення акції і підприємець Бальжик Дмитро Петрович, завдяки якому у кожному великодньому кошику дітки отримали солодку духмяну пасочку, без якої не минає Великоднє свято.30.05.2016

Інформує Летичівський ЦСССДМ

Міжнародний день боротьби з тютюнопалінням вже традиційно відзначається 31 травня. Одна з найгостріших проблем сьогодення – поширення вживання тютюнових виробів дітьми та підлітками. Найпоширенішими наркотичними речовинами є тютюн. На сьогоднішній день, на жаль, помолодшала вікова група дітей, котрі пробують палити цигарки. Нікотинова залежність є першим кроком до залежності наркотичної, алкогольної, бо за статистичними даними 90% наркозалежних первинно ставали залежними від тютюну. Паління - соціальне лихо. Через нерозуміння, сліпе наслідування моди, дорослих, ровесників підліток починає курити - спочатку робить одну затяжку, викурює одну сигарету, а потім тягнеться до лиховісної пачки знову і знову, і так куріння стає звичкою. Особливо шкідливе паління для дітей і підлітків. Біда в тому, що на ще не сформований організм нікотин впливає більш швидко, ніж на організм дорослої людини і особливо це стосується дівчаток. Якщо дівчинка починає палити у віці від 12 до 14 років, порушується її статеве дозрівання, а це, звичайно, позначається в майбутньому на її вагітності. З метою профілактики шкідливих звичок, залучення молоді до здорового способу життя з 23 по 26 травня 2016 року у загальноосвітніх закладах ОТГ працівниками центру соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді проведено інформаційно-просвітницькі заходи з питань попередження тютюнопаління. У ході заходів розповсюджувалися буклети, листівки, проводиться анонімне анкетування.30.08.2016

Сьогодні на базі Летичівського НВК №1-ліцею відбулась освітянська серпнева конференція 2016 року. Конференція розпочалась з вітального слова учнів громади, після чого про підсумки розвитку галузі освіти Летичівщини у 2015-2016 навчальному році та пріоритетні завдання на 2016-2017 навчальний рік доповідав начальник відділу освіти, молоді та спорту Летичівської селищної ради І.Г.Вараниця.

В свою чергу директори шкіл громади провели коротку оглядову слайд-презентацію своїх шкіл та розказали присутнім про новітні програми, які втілюються їх школою, здобутки за попередній рік та перспективи на новий 2016-2017 навчальні роки.

Заступник селищного голови В. М. Гущак прозвітував присутнім про фінансування Летичівською селищною радою галузі освіти, привітав освітян з новим навчальним роком, 25-ю річницею Незалежності України та нагородив педагогічних працівників Летичівської громади Грамотами та цінними подарунками.


30.08.2016

Сьогодні на базі Летичівського НВК №1-ліцею відбулась освітянська серпнева конференція 2016 року. Конференція розпочалась з вітального слова учнів громади, після чого про підсумки розвитку галузі освіти Летичівщини у 2015-2016 навчальному році та пріоритетні завдання на 2016-2017 навчальний рік доповідав начальник відділу освіти, молоді та спорту Летичівської селищної ради І.Г.Вараниця.

В свою чергу директори шкіл громади провели коротку оглядову слайд-презентацію своїх шкіл та розказали присутнім про новітні програми, які втілюються їх школою, здобутки за попередній рік та перспективи на новий 2016-2017 навчальні роки.

Заступник селищного голови В. М. Гущак прозвітував присутнім про фінансування Летичівською селищною радою галузі освіти, привітав освітян з новим навчальним роком, 25-ю річницею Незалежності України та нагородив педагогічних працівників Летичівської громади Грамотами та цінними подарунками.


18.10.2016

Сьогодні, 18 жовтня, у приміщенні Летичівської центральної бібліотеки відбулися заходи із відзначення Міжнародного дня білої тростини.
На зустріч із людьми, що мають проблеми із зором, завітали представники від Летичівської районної ради, райдержадміністрації, селищної ради, виконавчих органів місцевої влади, медичних закладів, духовенство та волонтери.
"На сьогодні в Летичівській громаді мешкає 70 інвалідів по зору різних груп.
Усі ці громадяни потребують особливої уваги та підтримки з боку держави для забезпечення повноцінної інтеграції у суспільне життя, реалізації своїх потенційних можливостей. Тому метою таких заходів є привернення уваги до потреб незрячих" - зазначив голова первинної організації УТОСу П. О. Леськов.
Керуюча справами виконкому Летичівської селищної ради Г.М. Андрушко спільно з депутатом Хмельницької обласної ради, головним лікарем Летичівської первинної медико-санітарної допомоги Н.Л. Кухарук нагородили кращих активістів грамотами селищного голови.
24.03.2016

Сьогодні до сіл Ревуха та Терлівка робочим візитом прибув Голова Селищної ради Летичівської ОТГ у складі першого заступника Ліщинського О.В. та старости с.Рудні - Мусійчука О.О. з метою обговорення подальшої стратегії розвитку громади. В рамках обговорення було розглянуто низку ключових питань, які дадуть змогу врахувати інтереси кожного, зміцнити звязок між селами та центром громади.

13.05.2016

Інформує Летичівський СЦСССДМ

Прийміть дитину у сім’ю… «Мрію мати свою сім’ю, у якій я буду найщасливішою дитиною. Моя сім’я мені часто сниться… А ще я хочу мати братика або сестричку, яких я буду дуже любити. Мені важко одному. Мене ніхто не любить по-справжньому, і я розумію, що нікому не потрібен. Коли мене щось болить або я чимось зажурений, я не маю з ким про це поговорити. Мені ніхто не читає казок, мене ніхто не цілує, коли лягаю спати. Я один… Я не хочу цукерок та іграшок. Найбільше в світі я хочу мати маму і тата, щоб вони любили мене по-справжньому і турбувалися про мене. Я хочу, щоб мене пригорнула до себе мама і сказала, що любить мене!». Дорогі мами, батьки, всі дорослі! Це крик маленької, осиротілої душі. Ці слова може сказати кожна дитина, яка проживає у державному закладі через те, що осиротіла, або яку через певні причини позбавили батьківського піклування. Таких дітей сотні. Вони залишилися самі зі своїми поки що дитячими проблемами. Хоча держава дбає про них, проте найголонішу їх потребу, на жаль, задовольнити вона не може. Це потреба в любові, турботі, щасливому дитинстві, яку може забезпечити тільки справжня сім’я. Для повноцінного розвитку дитині найкраще зростати в сімейній атмосфері щастя, любові та взаєморозуміння. Роль сім’ї для дитини є надзвичайно важливою. Батьки допомагають відчути взаємне тепло й любов, передають дітям досвід поколінь, життєві цінності й духовність, виховують дітей, задовольняють щоденні потреби, стають прикладом для наслідування, поступово прищеплюють соціальні та побутові навички, необхідні у самостійному житті. Діти повинні зростати в сім’ях рідних батьків, але коли це неможливо, альтернативою біологічній родині може стати інша сім’я. В останні роки в Україні поширюється тенденція до створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Прийомна сім’я — сім’я, яка добровільно взяла із закладів для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, від 1-го до 4-х дітей на виховання та спільне проживання, а коли діток п’ять або більше – це дитячий будинок сімейного типу, В нашій країні дуже багато дітей, які мріють про маму і тата. Саме Ваша сім’я може стати для прийомної дитини осередком любові і тепла, якого вона прагне... І саме Ви навчите її більше усміхатися, любити людей і бути щасливою. І Ваш вчинок зробить цей світ добрішим... Якщо Вам потрібна консультація щодо створення ПС/ДБСТ, звертайтесь у Летичівський селищний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
24.04.2016

З 04 до 24 квітня 2016 року відбувся ХІ етап щорічної Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця», метою якого є збір коштів для закупівлі медичного обладнання у дитячі реанімації. В минулому 2015 році, на зібрані волонтерами Хмельницької області кошти, було придбано медичне обладнання у Хмельницьку дитячу обласну лікарню. Обстеження на устаткуванні, що було закуплено в результаті благодійної акції проводиться безкоштовно.

Вже вкотре до акції долучилися і жителі нашого містечка. Не дивлячись на події, які відбуваються в нашій країні, ніхто не залишився осторонь від проблем маленьких подолян. Майже усі підприємства та організації, управління та відділи Летичева долучилися до акції.

Окремо хочеться подякувати адміністрації Летичівського НВК №1, який взяв активну участь у проведенні акції, а також відзначити роботу наших юних волонтерів - Андрушко Ганни та Зьомко Вікторії учениць 9 класу Летичівського НВК № 1. У цьому році під час проведення акції зібрано 1082 грн., що майже на 300 грн. більше, ніж в минулому році.

Зібрані кошти волонтери благодійного фонду „Серце до серця” планують використати на придбання апарату штучної вентиляції легенів (ШВЛ) «HOMILTON-T1». Даний дихальний апарат може застосовуватися як для короткочасної, так і тривалої ШВЛ під час транспортування у дорослих і дітей вагою від 3 кілограмів.

Спасибі ще раз кожному за участь у акції. Виділивши частинку коштів, Ви поділилися теплом своїх сердець і теплом своєї душі, щоб хоч трішечки зігріти хворих діток.


13.05.2015

Повідомлення про намір здійснити зміну тарифів на послуги

з утримання та бронювання торгових місць,

що надаються КГП «Злагода»

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 р. № 390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» КГП «Злагода» повідомляє про намір змінити тарифи на послуги з утримання та бронювання торгових місць.

Тарифи на послуги з утримання та бронювання торгових місць затверджувались рішенням сесії селищної ради від 25.01.2011 р. №6. З того часу значно зріс рівень мінімальної заробітної плати та вартість інших складових, які входять в структуру собівартості послуг. Тому виникла необхідність перегляду тарифів.

Проект тарифів на послуги з утримання та бронювання торгових місць для КГП «Злагода» з урахуванням податку на додану вартість становить 2,00 грн. за 1 м2.

Плата за утримання торгових місць справляється за кожний день торгівлі, плата за бронювання торгових місць – 1 раз в місяць.

Пояснювальна записка щодо розрахунку нових тарифів на послуги з утримання та бронювання торгових місць

Зауваження та пропозиції щодо проекту тарифів приймаються протягом 14 календарних днів з дня повідомлення споживачів про намір здійснити зміну тарифів шляхом письмових та усних звернень до КГП «Злагода». Поштова адреса: КГП «Злагода», вул.Комарова, 2а, смт Летичів, тел. (03857)9-15-63.


14.04.2016

Профілактика сімейного неблагополуччя, своєчасне вирішення проблем та надання відповідної якісної допомоги є пріоритетним напрямком роботи центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

6 квітня 2016 року у рамках роботи Спеціалізованої служби підтримки сім’ї відбувся виїзд до сіл Суслівці та Новокостянтинів. під час якого відбулися зустрічі з сім’ями демобілізованих учасників АТО. Навідали також багатодітні сім’ї та сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах. За результатами візиту складено акти оцінки потреб дітей та їх сімей, надано соціальні послуги та проведена профілактично-роз’яснювальна робота з батьками, які не виконують батьківські обов’язки.
08.09.2016

Сьогодні в залі засідань Летичівської селищної ради під керівництвом голови селищної ради Тисячного І.І., за участі секретаря селищної ради Попової О.В. та керуючої справами виконкому селищної ради Г.М. Андрушко пройшла робоча нарада зі старостами Летичівської селищної ради.

З важливою інформацією на нараді виступив Військовий комісар районного військового комісаріату О. М. Гулько, що стосувалася залучення військово-зобов"язаних осіб до служби за контрактом.

Є.М. Винник - начальник Управління ветеринарної медицини в Летичівському районні провів роз'яснення по мірам запобігання епізоотичній ситуації африканської чуми свиней. Зокрема про заходи профілактики,своєчасного виявлення та недопущення спалаху захворювання на території нашої громади.

Л.П. Бортник - начальник відділу прийому громадян управління соціального захисту населення Летичівської райдержадміністрації, ознайомила присутніх з правилами нарахування субсидій та порядком призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги.