Летичівська селищна рада офіційний сайт Летичівської об'єднаної територіальної громади

Звернення громадян » Графік виїзного прийому

Г Р А Ф І К

  виїзного прийому громадян у старостатах Летичівської об’єднаної територіальної громади керівництвом та спеціалістами  Летичівської селищної ради на  І півріччя  2017 року

 

№ п/п

Хто приймає, посада

Дні прийому

Населений пункт,

час проведення

1.

Тисячний

 Ігор Іванович, 

селищний голова

01.02.2017 р.

с. Майдан-Голенищівський – 11.00 год.

с. Голенищеве – 13.00 год.

08.03.2017 р.

с. Майдан-Вербецький – 10.00 год.

с. Білецьке – 11.00 год.

12.04.2017 р.

с. Чапля – 10.00 год.

с. Юрченки – 11.00 год.

17.05.2017 р.

с. Горбасів – 10.00 год.

с. Марківці – 11.00 год.

21.06.2017 р.

с. Гречинці – 10.00 год.

с. Михунки – 11.00 год.

с. Івоненці – 12.00 год.

2.

Ліщинський

Олег Володимирович перший заступник селищного голови

04.01.2017 р

с. Лозни – 10.00 год.

с. Майлан-Сахнівський – 11.00 год.

с. Сахни – 12.00 год.

08.02.2017 р.

с. Горбасів – 10.00 год.

с. Марківці – 11.00 год.

15.03.2017 р.

с. Ревуха – 9.00 год.

с. Терлівка – 10.00 год.

с. Подільське – 11.00 год.

с. Рудня – 12.30 год.

19.04.2017 р.

с. Майдан-Голенищівський – 11.00 год.

с. Голенищеве – 13.00 год.

24.05.2017 р.

с. Рожни – 9.00 год.

с. Свічна – 10.30 год.

с Новокостянтинів – 11.00 год.

с. Кудинка – 12.00 год.

3.

Гущак

Василь Миколайович, заступник селищного голови

 

 

 

 

 

 

25.01.2017 р

с. Рожни – 9.00 год.

с. Свічна – 10.30 год.

с Новокостянтинів – 11.00 год.

с. Кудинка – 12.00 год.

15.02.2017 р.

с. Варенка – 9.00 год.

с. Анютине – 10.00 год.

с. Козачки – 11.30 год.

22.03.2017 р.

с. Попівці – 9.00 год.

с. Копитенці – 10.30 год.

с. Антонівка – 11.30 год.

с. Суслівці – 12.30 год.

26.04.2017 р.

с. Лозни – 10.00 год.

с. Майлан-Сахнівський – 11.00 год.

с. Сахни – 12.00 год.

31.05.2017 р.

с. Вербка – 10.00 год.

с. Розсохувата – 11.00 год.

с. Москалівка – 11.30 год.

с. Ялинівка – 12.30 год.

с. Лісоберезівка – 13.00 год.

4.

 

Попова

Олена Василівна,

секретар селищної ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18.01.2017 р.

с. Прилужне – 9.00 год.

с. Буцни – 10.30 год.

с. Майдан – 11.00 год.

с. Нова Гута – 11.30 год.

22.02.2017 р.

с. Вербка – 10.00 год.

с. Розсохувата – 11.00 год.

с. Москалівка – 11.30 год.

с. Ялинівка – 12.30 год.

с. Лісоберезівка – 13.00 год.

29.03.2017 р.

с. Малаківщина – 9.00 год.

с. Російська Буда – 10.00 год.

с. Снітівка – 11. 00 год.

03.05.2017 р.

с. Майдан-Вербецький – 10.00 год.

с. Білецьке – 11.00 год.

07.06.2017 р.

с. Попівці – 9.00 год.

с. Копитенці – 10.30 год.

с. Антонівка – 11.30 год.

с. Суслівці – 12.30 год.

5.

Андрушко Галина Михайлівна, 

керуюча справами виконавчого комітету 

11.01.2017 р.

с. Бохни – 10.00 год.

с. Грушківці – 11.00 год.

01.03.2017 р.

с. Чапля – 10.00 год.

с. Юрченки – 11.00 год.

05.04.2017 р.

с. Гречинці – 10.00 год.

с. Михунки – 11.00 год.

с. Івоненці – 12.00 год.

 

10.05.2017 р.

 

с. Прилужне – 9.00 год.

с. Буцни – 10.30 год.

с. Майдан – 11.00 год.

с. Нова Гута – 11.30 год.

14.06.2017 р.

с. Варенка – 9.00 год.

с. Анютине – 10.00 год.

с. Козачки – 11.30 год.